www.neuronova.pl

        Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


Trenerzy

Witaj wśród ludzi, którzy uwielbiają wiedzę i naukę.

Dariusz Konarzewski - Właściciel, TrenerDariusz Konarzewski
Dariusz Konarzewski
Dariusz Konarzewski - ekspert w dziedzinie komunikacji interpersonalnej i efektywnej nauki. Mistrz Polski w szybkim czytaniu (2005r. - 29 tyś. SNM). Wykształcenie ekonomiczne, entuzjasta aktywnego trybu życia i nowych technologii. Jego największą pasją pozostaje innowacja pod każdą postacią. Po ukończonych z wyróżnieniem studiach, założyciel firmy NeuroNova. Aktualnie odpowiedzialny za programy szkoleniowe i rozwój firmy. Uważa, że w każdym z nas tkwi geniusz, którego warto uwolnić. W tym zabieganym świecie nadal znajduje czas, aby czytać jedną książkę dziennie. Fascynację nauką i troskę o rozwój umysłu zaszczepia w każdym otoczeniu.


Hobby: squash, fotografia, sporty ekstremalne.Martyna Syguda, TrenerMartyna Syguda
Martyna Syguda
Martyna Syguda - absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Finalistka ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej. Instruktorka jogi, która jest jej największą pasją i źródłem energii. Zainteresowana wszystkim, co wiąże się z ludzkim umysłem i rozwojem osobistym. Przekształca wiedzę z psychologii na praktykę, pokazując klientom, jak efektywnie wykorzystywać swój potencjał. Umiejętne zarządzanie czasem pozwala jej na łączenie treningów, studiów i pracy. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu technik uczenia się studia stały się dla niej czystą przyjemnością i pasmem sukcesów, a swoimi doświadczeniami chętnie dzieli się z uczniami. Jako trener kładzie nacisk na motywację i indywidualne podejście do klientów. U innych najbardziej ceni pasję, zaangażowanie i poczucie humoru.


Specjalizuje się w następujących dziedzinach:

  - szybkie czytanie;
  - techniki pamięciowe;
  - techniki antystresowe;

Hobby: joga, kino, eksperymenty w kuchni, kultura IndiiAdam Mamot, TrenerAdam Mamot
Adam Mamot
Adam Mamot - Nieposkrominy łowca związków praktyczno - logicznych, którego celem pozostaje odkrywanie świata nauki. W szczególności pasjonują go kierunki ścisłe (fizyka, matematyka, biologia, chemia), z którymi wiąże swoją przyszłość jako naukowiec. Zafascynowany naukowcami wielkiego formatu, w tym Nikola Tesli pozostaje przekonany, że świat pełen jest jeszcze odkryć, które dopiero przed nami. Uczniowie cenią go za wyjątkowe umiejętności praktyczne i elastyczność w sposobie tłumacznia nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień.


Specjalizuje się w następujących dziedzinach:


  - szybkie czytanie;
  - techniki pamięciowe;
  - komunikacja interpersonalna.

Hobby: siatkówka, bieganie, podróżePiotr Zientara, TrenerPiotr Zientara
Piotr Zientara
Piotr Zientara - absolwent filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Doktorant na Wydziale Pedagogiki UW. Stypendysta za osiągnięcia w nauce. Od roku 2009 pracę trenera łączy z nauczaniem etyki i filozofii. Współautor nowoczesnego programu nauczania argumentacji logicznej SMART. Jego pasją jest pomoc młodym ludziom w wychodzeniu z poważnych kryzysów szkolnych, w przedmiotach ścisłych i językowych. Jest bardzo lubiany przez uczniów za niestandardowe podejście do metod nauczania, swoją charyzmę i poczucie humoru. Interesuje się rozwojem osobistym, technikami nauczania i uczenia się. Jest ekspertem w logice argumentacji.Specjalizuje się w następujących dziedzinach:

  - SMART;
  - filozofia;
  - logika i argumentacja.

Hobby: czytanie, szachy, scrabble, sport (tenis, narciarstwo).Magda Dudek, TrenerMagda Dudek
Magda Dudek
Magda Dudek - Z wykształcenia socjolog, absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz studiów podyplomowych w Akademii Leona KoŸmińskiego z zarządzania kompetencjami pracowników. Zafascynowana procesem rekrutacji pracowników oraz doskonaleniem praktycznych kompetencji. Pomimo wielu treningów i szkoleń nadal zafascynowana jest własnym rozwojem i przekazywaniem praktycznej wiedzy o możliwościach poszerzania własnych kompetencji. Ciągle pogłębia wiedzę z obszaru własnych zainteresowań, dlatego potrafi doskonale zmotywować do ciężkiej pracy. Szkolenia w NeuroNova.pl z powodzeniem łączy z pracą na stanowisk specjalisty ds. szkoleń i rekrutacji w renomowanej, ogólnopolskiej firmie.Specjalizuje się w następujących dziedzinach:


  - Szybkie czytanie;

Hobby: sport – żeglarstwo, pływanie, podróże, literatura, rysunek, malarstwo, fotografia.Marynia Pawlak, TrenerMarynia Pawlak
Marynia Pawlak
Marynia Pawlak - urodzona we Francji podróżniczka i lektor języków, jest łowcą wyjątkowych przygód, które zaprowadziły ją do odległych krajów, gdzie mogła zgłębiać zwyczaje i tradycje ludzi na całym świecie. Pobierała nauki w Sorbonie, gdzie interesowała się historią i polityką oraz Uniwersytecie Warszawskim, gdzie wybrała kulturoznawstwo Ameryki Łacińskiej. Ludzie najbardziej cenią ją za wyjątkowy poziom energii i fenomenalne historie ze swoich podróży po całym świecie. Potrafi każdego zainspirować do radzenia sobie w najbardziej wymagających warunkach, bez względu na szerokość geograficzną.Hobby: podróże, motocykl, muzyka.Michał Antokolski, TrenerMichał Antokolski
Michał Antokolski
Michał Antokolski - Swoją przyszłość wiąże z tworzeniem rozmaitych struktur o rozmiarach nanometrycznych (od 0,1 do 100 nanometrów), czyli na poziomie pojedynczych atomów i cząsteczek. Zafascynowany powiązaniami między różnymi dziedzinami i ich wykorzystaniem w sposób praktyczny. W wolnym czasie opisuje i przewiduje właściwości fizykochemiczne materii m. in. kamieni szlachetnych, kryształów czy materiałów wybuchowych. Pracuje ze wszystkimi klientami nad rozwojem umiejętności intelektualnych przy wykorzystaniu wizualizacji i ścisłego myślenia.Specjalizuje się w następujących dziedzinach:
  • techniki pamięciowe;
  • IQmaster.
Hobby:
  • Członek stowarzyszenia MENSA INTERNATIONAL (Wynik maksymalny: IQ 156+);
  • Student Inżynierii Nanostruktur Interdyscyplinarnego kierunku na wydziałach Fizyki i Chemii Uniwersytetu Warszawskiego;
  • Szachista (I kategoria szachowa);
  • Biegacz długodystansowy;
  • Gracz AZS UW (Tenis stołowy).

Gabriela Sikorska, TrenerGabriela Sikorska
Gabriela Sikorska
Gabriela Sikorska - studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku geografia społeczno – ekonomiczna. Ekspertka od komunikacji z najmłodszymi klientami, która doskonale zna umysł dziecka i potrafi przekazać fascynującą wiedzę o technikach szybkiego czytania i efektywnej nauce. W ludziach docenia szczeroœć i optymizm, a także odwagę i energię do podejmowania nowych wyzwań. Prywatnie cechuje ją ciekawoœć œwiata oraz chęć poznawania nowych miejsc i kultur.

Specjalizuje się w następujących dziedzinach:

  - szybkie czytanie;
  - techniki efektywnej nauki;
  - warsztaty dla rodziców.

Hobby: literatura współczesna, film, geografia ekonomiczna, turystyka.Bartosz Kaniewski, TrenerBartosz Kaniewski
Bartosz Kaniewski
Bartosz Kaniewski - psycholog z zamiłowania, aktualnie studiujący w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia biznesu. Stypendysta za wyniki w nauce, aktywny uczestnik koła naukowego "psycholog w biznesie". Zafascynowany interakcjami międzyludzkimi, szybkim czytaniem oraz technikami efektywnej nauki. Ceni sobie w ludziach poczucie humoru, które pozwala rozładować każde napięcie, natomiast w trakcie szkolenia jest zwolennikiem stymulowania pomysłowości i kreatywności. Prywatnie entuzjasta aktywnego wypoczynku i miłośnik kuchni orientalnej.Specjalizuje się w następujących dziedzinach:

  - szybkie czytanie
  - negocjacje
  - techniki antystresowe

Hobby: gotowanie, wspinaczka, książki fantasy.Ewa Guzowska, TrenerEwa Guzowska
Ewa Guzowska
Ewa Guzowska - absolwentka SGH i podyplomowych Studiów Bankowości i Ubezpieczeń, analityk finansowy, ukończone studia w zakresie doradztwa zawodowego, certyfikowana absolwentka Silva Mind Control i Ultra Seminar, Członek Taoistycznego Stowarzyszenia Tai-chi, pasjonatka sztuki samoobrony dla kobiet Wendo, Praktyk i Mistrz NLP. Prowadzi warsztaty z komunikacji interpersonalnej, technik pamięciowych, autoprezentacji oraz autorskie warsztaty rozwoju osobistego, na bazie coachingu. Dodatkowo podróżniczka, pasjonująca się głównie Azją, Ameryką Płd. i Afryką. Uwielbia różne nieprzewidziane okoliczności, które w sposób znaczący bardzo rozwijają osobowość. Osobiście uważa, że właśnie przeżycia z podróży, podobnie jak doświadczenia NLP, po prostu pozostają w nas na zawsze.

Specjalizuje się w następujących dziedzinach:

  - techniki pamięciowe;
  - techniki antystresowe;
  - komunikacja interpersonalna.

Hobby: podróże.


Agnieszka Jaœkowiak, TrenerAgnieszka Jaœkowiak
Agnieszka Jaœkowiak
Agnieszka Jaœkowiak - Wybitna pasjonatka zdrowia i tropicielka molekularnych zależnoœci w œwiecie przyrody. Studia medyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym łączy z zaangażowaniem w publikację prac, uczestnictwo w zjazdach, konferencjach i promowanie efektywnej nauki oraz zdrowego trybu życia. Potrafi nie tylko zaimponować szeroką wiedzą, którą przekazuje w sposób przystępny i zrozumiały, lecz także zmotywować do zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń. Całkowicie polegamy na jej profesjonaliŸmie i otwartoœci na nową wiedzę.Hobby: joga, podróże, literatura.

Wszyscy trenerzy uzyskali certyfikaty NeuroNova. Aby zorganizować szkolenie grupowe, przejdź do zakładki "dla firm" bądź skontaktuj się z nami.wstecz
WYSZUKIWARKA KURSÓW

Wpisz poszukiwaną frazę:LISTA REFERENCJNA

Lista firm, które zaufały już naszym szkoleniowcom.SZKOLENIA OTWARTE

Sprawdź wolne terminy, ceny, wybierz odpowiedni kurs i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zawód trener
Trening pamięci

 
copyright NeuroNova 2005 - 2016