Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


Akademia Inwestora


Nasi klienci:

Kompleksowy kurs inwestowania przygotowaliśmy dla wszystkich indywidualnych inwestorów, którzy chcą lokować oszczędności poprzez racjonalne decyzje inwestycyjne. Poszukują do tego celu kompedium wiedzy, aby dobrze zrozumieć działanie rynków i pragną rozwinąć nowe umiejętności, aby czuć się komfortowo w podejmowaniu efektywnych decyzji inwestycyjnych.

Korzyści:

Szkolenie pozwala zapoznać się ze wszystkimi, dostępnymi na rynku instrumentami inwestycyjnymi, które są dostępne dla inwestora indywidualnego. Poprzez głębokie poznanie różnorodnych rynków inwestycyjnych i praktyczny trening inwestowania, każdy z uczestników będzie w stanie zrozumieć możliwości i wymagania poszczególnych mechanizmów rynkowych oraz wyrobić indywidualne preferencje co do "miejsc" inwestowania, poświęcanego na to czasu i strategii inwestycyjnych.

Naszym celem jest przedstawienie Państwu, jak inteligentny inwestor może rozsądnie lokować swoje środki. Unikając pułapek, rozsądnie szacując ryzyko i nie ulegając przesadnym emocjom.

Ukończenie naszej Akademii Inwestora pozwoli Państwu na samodzielne zarządzanie swoimi oszczędnościami na płynnych rynkach, poprzez poznanie ich właściwości oraz zgłębienie szerokiego zakresu instrumentów finansowych.

Metoda:

Praktyka. Uczestnicy szkolenia uczestniczą w praktycznych grach stworzonych przez trenerów NeuroNova.pl, które pozwalają zrozumieć jak działają poszczególne rynki. Nauka opiera się na Cyklu Kolba, dzięki czemu szczegółowe informacje przekazujemy tylko tam, gdzie są one potrzebne do poprawy wyników.

Indywidualizm. Każdy współuczestniczy w wyborze tematów, które są pogłębiane. Dzięki temu szkolenie ma jeszcze większy wymiar praktyczny, a zgłębianie wiedzy inwestycyjnej obejmuje te zagadnienia, które są najbardziej potrzebne uczestnikom.

Program kursu:

Poniżej znajduje się skrócona lista zagadnień Akademii Inwestora, która powinna stanowić fundament do podejmowania skutecznych decyzji inwestycyjnych.

ROZWIŃ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Gdzie szkolimy:

Informacje szczegółowe są zamieszczone przy każdym z terminów kursów.

Nasze atuty:

  • Każdy kurs to przynajmniej 100 godzin nauki inwestowania;
  • Uczymy efektywnie, posługując się prostym językiem;
  • Wszystkie elementy szkolenia mają praktyczne zastosowanie;
  • Uczestnicy szkolenia uczą się podejmować realne decyzje inwestycyjne;
  • Zajęcia prowadzą wyłącznie praktycy, z wieloletnim doświadczeniem rynkowym.


wstecz     sprawdź terminy szkoleń


WYSZUKIWARKA KURSÓW

Wpisz tematykę kursu, sprawdź najbliższe terminy i dokonaj rezerwacji:
INNE SZKOLENIA

Zobacz szkolenia otwarte, które także mogą Cię zainteresować:

Kurs Szybkiego Czytania
SMART


 
copyright NeuroNova 2005 - 2021