Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


TECHNIKI ANTYSTRESOWE - FAQ


Czego dowiem się na szkoleniu?

Zadaniem trenera jest omówienie wybranych technik relaksacyjnych, a następnie umożliwienie uczestnikom ich przetrenowania w praktyce. Nasi trenerzy są wyczulani na potrzebę bliskiej pracy z uczestnikami, a zatem zaangażowanie grupy oraz jej członków są elementem wzbogacającym nasz trening antystresowy, o dużą wartość praktyczną. Trening antystresowy w wariancie szkolenia otwartego będzie zatem okazją do poznania ciekawych technik antystresowych, oraz różnorodnego ich zastosowania w codziennym życiu.

Jakie techniki pracy stosują nasi trenerzy?

NeuroNova dba, aby jej trenerzy akcentowali praktyczny aspekt prowadzonych przez siebie zajęć. Oznacza to dużą dozę technik interaktywnych, w których uczestnicy na bieżąco uczestniczą w prowadzonych zajęciach i przez to mają w dużej części wpływ na ich przebieg. Za każdym razem gdy trener stymuluje wymianę poglądów, czuwa jednocześnie aby dyskusja miała charakter merytoryczny. Uczestnicy zachęcani są do prowadzenia dialogów w grupie, czy w parach aby odkryć u siebie bardziej efektywne reakcje niż stres.

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez psychologów, bądź praktyków biznesu. Każdy z naszych trenerów musi przejść specjalne szkolenie wewnętrzne, aby móc prowadzić nasze zajęcia.

Co będę robił jeśli inna osoba będzie opowiadała o swoim problemie?

Zaangażowanie w pracę grupy może ułatwić bardziej elastyczne stosowanie nowo poznanych technik. Każda z osób uczestniczących w zajęciach, to źródło cennego doświadczenia życiowego z którego warto wyciągać własne wnioski. Warto podkreślić, iż zajęcia mają przebieg dynamiczny, dlatego nie ma mowy o tym, aby ktokolwiek się nudził.

Czy będę musiał mówić wszystkim co mnie stresuje?

Praca na zajęciach ma największy sens gdy odnosimy poszczególne techniki do konkretnych sytuacji. Naturalnie zdarzają się przypadki, że problem wydaje się zbyt krępujący aby nadawał się do pracy grupowej. Wtedy można opisać go bardzo ogólnie, bądź zdecydować się na wariant szkolenia indywidualnego.

Czy przed szkoleniami należy się jakoś przygotować?

Zakładamy, że uczestniczy szkoleń antystresowych, odczuwają na co dzień pewien dyskomfort związany z życiem zawodowym, czy prywatnym. Przemyślenie ewentualnych powodów tego stanu rzeczy może pomóc w bardziej praktycznych wnioskach wyciągniętych ze szkolenia. Oczywiście szkolenie ma na celu umożliwienie każdemu z uczestników przemyślenia tych spraw także w kontekście pozyskanej na kursie wiedzy, dlatego wszystkie obserwacje choć nie są konieczne, mogą pomóc w zwiększeniu korzyści czerpanych ze szkolenia.wstecz     sprawdź terminy szkoleń
ZAPISZ SIĘ

Sprawdź wolne terminy, ceny, wybierz odpowiedni kurs i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

zapisy na kursy

INNE SZKOLENIA

Zobacz szkolenia otwarte, które także mogą Cię zainteresować:

1. Zarządzanie czasem
2. Komunikacja interpersonalna
3. Techniki pamięciowe

Pełna lista szkoleń otwartych
 
copyright NeuroNova 2005 - 2021