Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


SZKOLENIA DLA FIRM

Wierzymy, że wyjątkowi ludzie najlepiej pracują w wyjątkowych zespołach, dlatego NeuroNova jest organizatorem szkoleń i warsztatów wspierających rozwój pracowników biurowych, wszystkich szczebli, na terenie całej Polski. Współpracujemy także z prestiżowymi uczelniami i szkołami, dzięki którym promujemy ideę rozwoju osobistego i zdobywamy wiedzę o potrzebach szkoleniowych młodych kadr.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół wyjątkowych trenerów - praktyków, którzy przeszli nasz wewnętrzny trening, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom rozwoju. Dzięki zdobytym doświadczeniom, jesteśmy pewni, że zajęcia będą dynamiczne, a trener inspirujący dla uczestników z różnorodnymi potrzebami.

Metodyka pracy opiera się na możliwie jak największej interakcji z uczestnikami i dostarczeniu im praktycznych rozwiązań, dzięki którym przyśpieszy się obieg informacji, skróci czas potrzebny na zaznajomienie się z nową wiedzą a wyznaczone zadania będą realizowane szybciej i z dużo wyższym komfortem psychicznym. Naszą ofertę uzależniamy od Państwa indywidualnych potrzeb, takich jak: miejsce szkolenia, liczba osób, czas trwania i język w jakim projekt ma zostać zrealizowany.

Wycenę szkolenia najłatwiej uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie, jednak zapytania e-mailowe rozpatrujemy zazwyczaj w ciągu 24h: szkolenia@neuronova.pl. W razie dodatkowych pytań, nasze biuro jest do Państwa dyspozycji.

Aby wysłać zapytanie o szkolenie, prosimy o skorzystanie z adresu e-mail:
szkolenia@neuronova.pl
wstecz
LISTA REFERENCJNA

Sprawdź, które firmy już nam zaufały.DORADZTWO

Najbardziej efektywna forma współpracy przy wyspecjalizowanych projektach.

zobacz szczegóły

SZKOLENIA DLA MENEDŻERÓW

Oferta szkoleń dla menedżerów.SZKOLENIA WYJAZDOWE

Zobacz przykładową ofertę i sprawdź korzyści płynące z organizacji szkolenia poza siedzibą firmy.MIND FLEXORS

Codzienny zastrzyk kreatywności. 
copyright NeuroNova 2005 - 2021