Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


DORADZTWO DLA FIRM

ZARZĄDZANIE WIEDZĄ

Informacje to najcenniejszy zasób firmy. Każda firma codziennie z nich korzysta. Jedne firmy robią to bardziej, drugie mniej efektywnie. Zadaniem naszych ekspertów jest upewnienie się, że Państwa firma zbiera przydatne informacje i zapewnia natychmiastowe przekazanie ich jak namniejszym kosztem do klientów, kadry kierowniczej, czy szeregowych pracowników. Nasi doradcy, gotowi są do przeprowadzenia szczegółowej analizy wybranych działów, aby pomóc w reorganizacji sposobu przepływu informacji.

ROZWÓJ KARIERY

Życie zawodowe, to długi, często 40 letni okres. Warto wykorzystać go efektywnie, w zgodzie z własnym charakterem i upodobaniami. W zakresie rozwoju kariery, doradzamy pracownikom oraz ich przełożonym, jak budować ścieżkę kariery, jak rozwijać kluczowe umiejętności z punktu widzenia obecnego i przyszłych stanowisk pracy.

Warunki szczegółowe każdego zlecenia ustalamy indywidualnie w oparciu o Państwa potrzeby, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.wstecz
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Najbardziej efektywna forma współpracy przy długofalowej strategii zwiększania efektywności pracy.

zobacz szczegóły

SZKOLENIA DLA MENEDŻERÓW

Oferta szkoleń dla menedżerów.SZKOLENIA WYJAZDOWE

Zobacz przykładową ofertę i sprawdź korzyści płynące z organizacji szkolenia poza siedzibą firmy.SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Pon - Pt. 10:00 - 16:00
tel. +48 60860 0205
corporate@neuronova.pl
 
copyright NeuroNova 2005 - 2021