Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


KONCENTRACJA

Nasi klienci:

Kurs koncentracji został przygotowany z myślą o rozwoju umiejętności skupienia uwagi w ambitnym otoczeniu pełnym zadań, długich czasów oczekiwania bądź intensywnego działania. Z przyjemnością gościmy zatem sportowców i menedżerów oraz tych wszystkich, którzy pracują bądź uczą się w bardzo wymagającym środowisku i chcielliby popracować nad koncentracją.

Już od lat obserwujemy, że genialne wyniki, nie mają wiele wspólnego z wrodzonymi predyspozycjami, natomiast bardzo zależą od systematyczności i regularnej pracy nad własnym umysłem i nie rozpraszaniu własnych myśli. Chcielibyśmy aby Państwa wrodzone predyspozycje zostały rozwinięte w jak najbardziej praktycznych warunkach, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wielopoziomowy zestaw ćwiczeń, które mają pomóc w sprawdzeniu i rozwoju koncentracji, systematyczności i automotywacji.

Korzyści:

Uczestnicy naszych kursów już na pierwszym szkoleniu analizują swój poziom skupienia i zaczynają rozwijać praktyczne możliwości. Nasi trenerzy dbają o to, aby ćwiczenia, nad którymi będą Państwo pracować uwzględniały indywidualny poziom umiejętności i codzienne wyzwania, dlatego nasz kurs może być wykorzystywany jako dodatkowa mobilizacja do zmiany przyzwyczajeń i złych nawyków.

Jako ludzie inteligentni, podlegamy bardzo ciekawym prawom psychologicznym, dlatego w trakcie szkolenia naszym celem jest zaznajomienie Państwa z najważniejszymi wyzwaniami, którym powinien sprostać ludzki umysł i typowym pułapkom, które często ograniczają nasze możliwości.

Uczestnicy szkolenia poznają wewnętrzne i zewnętrzne bariery, które rozpraszają nasze myśli i uczą się kontrolować poziom emocji tam gdzie ich nadmierne okazywanie w codziennych sytuacjach może prowadzić do poważnych komplikacji.

Z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać, jak o wiele przyjemniej jest mieć świadomość, że zadanie które mogliśmy dotychczas z trudem wykonywać przez 2 minuty, teraz może trwać do 10 razy dłużej w stanie wyższej koncentracji i o wiele większej przyjemności.

Metoda:

Praktyka. Szkolenie nastawione jest na praktyczne wykorzystanie pozyskiwanych umiejętności. Uczestnicy zachęcani są zatem do zadawania pytań, angażowania się w dyskusje i wspólne ćwiczenia. Rolą prowadzącego zajęcia jest wymodelowanie struktury szkolenia w taki sposób, aby 20% jego czasu było poświęcane na prezentowanie ram teoretycznych, a 80% na praktyczne treningi uczestników.

Praca zespołowa. W ten sposób szkolenie pozwala uczestnikom nie tylko przyswoić ciekawą wiedzę, lecz także ma charakter integracyjny. Uczestnicy mogą wymieniać poglądy i lepiej się poznawać, a wzajemna rywalizacja wzmacnia motywację do prześcigania się w ustanawianiu kolejnych rekordów.

Indywidualizm. Wykorzystując doświadczenia z coachingu, w trakcie zajęć tworzymy atmosferę, w której każdy z uczestników szkolenia będzie miał okazję podzielić się z trenerem indywidualnymi przemyśleniami. Zadaniem naszego trenera jest zawsze praca blisko ludzi uwzględniająca ich indywidualne potrzeby oraz predyspozycje.

Program kursu:

Poniżej znajduje się skrócona lista najważniejszych zagadnień, z którymi będą Państwo wielokrotnie spotykać się na naszym treningu koncentracji:

ROZWIŃ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Gdzie szkolimy:

Informacje szczegółowe są zamieszczone przy każdym z terminów kursów.

Nasze atuty:

  • Praktyczny zestaw ćwiczeń, ograniczający teorię do niezbędnego minimum na każdym etapie kursu.
  • Wielokierunkowe przygotowanie do dużych wyzwań, obejmujące koncentrację, systematyczność i automotywację;
  • Najwyższa jakość szkolenia wynikająca z wieloletnich obserwacji i prowadzonych autorskich badań nad rozwojem systematyczności u wszystkich grup wiekowych;
  • Indywidualna opieka profesjonalnego trenera, gotowego do wsparcia na każdym etapie treningu;
  • Program pozwalający na wielokrotne zwiększenie efektów systematycznej pracy i podniesienia komfortu wykonywania cyklicznych zadań;
  • Wsparcie w rozwoju autorskimi materiałami.


wstecz    sprawdź terminy szkoleń


WYSZUKIWARKA KURSÓW

Wpisz tematykę kursu, sprawdź najbliższe terminy i dokonaj rezerwacji:
INNE SZKOLENIA

Zobacz szkolenia otwarte, które także mogą Cię zainteresować:

Super Junior
Antystresy


 
copyright NeuroNova 2005 - 2021