Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


O NAS

Wizja

Odkrycia naukowe i przyspieszenie tempa obiegu informacji pomiędzy ludźmi na całym świecie, będą stanowić źródło coraz bardziej potężnej wiedzy o świecie i nas samych. Ci, którzy chcą poznawać, zrozumieć i zastosować pokłady tej wiedzy, będą potrzebować coraz bardziej efektywnych metod przyswajania i analizy informacji.

Misja

Wspieramy całe otoczenie biznesowe firmy, w osiągnięciu pełnego zastosowania dostępnej wiedzy i mądrego zastosowania współczesnej technologii.

Działalność

NeuroNova została założona w 2003 roku, przez Dariusza Konarzewskiego jako odpowiedź na wyzwania informacyjne XXI wieku, w tym popularyzację Internetu, lawinowy wzrost dostępnych informacji i stagnację w szkolnych systemach edukacji. W tym czasie wyszkoliliśmy tysiące ludzi w zastosowaniu metod efektywnej nauki, analizy danych oraz tworzenia skojarzeń pamięciowych, wykraczających poza powszechnie dostępne programy nauki. Naszymi uczniami stali się ludzie wymagający indywidualnego podejścia, pragnący rozwijać fenomenalną pamięć, podejmować w pełni racjonalne decyzje oraz stanowiący kluczowe zasoby swoich firm na najwyższych szczeblach zarządzania. Oferta szkoleniowa naszej firmy poszerzała się wraz z kolejnymi doświadczeniami i obecnie koncentruje się wokół następujących obszarów:

  1. Szkolenia przyspieszające naukę: Szybkie czytanie, Techniki pamięciowe, Super junior

  2. Szkolenia przyspieszające podejmowanie decyzji: SMART, Akademia inwestora, Nauka angielskiego

  3. Szkolenia pomagające zachować sprawny umysł w trudnych warunkach: Techniki antystresowe, Koncentracja, Super senior.

Nasi trenerzy przechodzą specjalnie zaprojektowany system wewnętrznych szkoleń. Są to osoby, które uznaliśmy za najlepsze w szerokim spektrum umiejętności praktycznych, dzięki czemu jesteśmy pewni ich profesjonalizmu. Aby dołączyć do naszego zespołu, trzeba nas zachwycić swoim umysłem. Wszystkich, którzy poszukują pracy zapraszamy do zapoznania się, z aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi.

Od początku działalności zaufało nam już wiele firm oraz instytucji. Wszystkim tym, którzy postawili na współpracę z nami jesteśmy wdzięczni i zapewniamy, że skrupulatnie korzystamy ze wszystkich doświadczeń.
                                                   Zespół NeuroNova

TRENERZY

Dowiedz się więcej o ludziach, z którymi spotkasz się na naszych szkoleniach.

zobacz szczegóły

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Informacje o polityce prywatności Firmy, dla wszystkich odwiedzających nasz serwis.

zobacz szczegóły

PARTNERZY

Informacje dla wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą NeuroNova.

zobacz szczegóły

OCENA

Sukcesywnie poddajemy się ocenie naszych klientów. Sprawdź jakie wystawiają nam noty.

zobacz szczegóły

 
copyright NeuroNova 2005 - 2021