Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


SUPER JUNIOR

Adresaci szkolenia:

Każde dziecko ma wyjątkowy potencjał rozwoju własnych talentów a naszym zadaniem jest pomóc wszystkim dzieciom je odnaleźć i rozwijać. Cykl "Super Junior" to szkolenia dedykowane wszystkim dzieciom powyżej piątego roku życia, zarówno tym wyjątkowo uzdolnionym, jak i tym które chciałyby wykorzystać swój wrodzony geniusz. W naszej akademii dla "Super Juniorów" każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a naszym zadaniem jest włączanie, na ile to możliwe, rodziców w proces rozwoju dziecka. Jeśli oboje poszukujecie dodatkowych zajęć z najlepszymi, inspirującymi do rozwoju i poszukiwania ciekawych pasji trenerami, nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa.

Szkolenia otwarte:

  • Efektywna Nauka to szkolenie dla dzieci rozpoczynających naukę i przygotowujących się do pierwszych poważnych wyzwań. Największy akcent kładziemy na naukę płynnego czytania, program uzupełniamy ćwiczeniami z technik pamięciowych i koncentracji. Uczniowie chętnie przychodzą na nasze szkolenia, bo efektywna nauka jest nauką przyjemną. Uczymy systematycznego podejścia, pozwalamy porównywać wyniki i pokazujemy jak osiągać ambitne wyzwania. Podstawowy kurs trwa semestr albo 20h w trybie intensywnym. W zależności od potrzeb i ambicji ucznia, zajęcia można kontynuować z grupą zaawansowaną.

  • Mały Geniusz to kurs dla najmłodszych uczniów w wieku od 5 do 7 lat. W trakcie szkolenia uczymy dzieci czytać, zapamiętywać i pomagamy koncentrować się na wykonywaniu ćwiczeń. W trakcie zajęć uczniowie czytają książki, rozwiązują zagadki oraz trenują na naszej platformie e-learningowej, specjalnie przygotowane dla siebie ćwiczenia. W rozwój dziecka angażujemy też wszystkich zainteresowanych rodziców, którzy mogą wspierać swoje dzieci w prawidłowym rozwoju pomiędzy zajęciami, korzystając z opracowanych przez nas ćwiczeniom szybkiego rozwoju umysłu. Nauka może być świetną przygodą i to chcemy przekazać Państwa dzieciom. Aby rozpocząć naukę w tym trybie, zapraszamy do umówienia spotkania testowego, na którym zdecydujemy o formie prowadzenia zajęć.

  • Klub programisty. Rosnące zainteresowanie komputerami wśród dzieci może być przejawem bardzo cennego talentu, który odpowiednio rozwijany od młodych lat umożliwi rozwój logicznego myślenia, koncentracji i programowania na światowym poziomie. Jeśli dziecko przejawia zainteresowanie grami, a rodzicom trudno jest odciągnąć go od komputera, warto wysłać go do nas na spotkania klubu programisty, gdzie nauczy się tworzyć praktyczne, przydatne programy na swojej ulubionej dotychczas zabawce.

Szkolenia indywidualne:

Na Państwa życzenie, każde ze szkoleń otwartych możemy rozpocząć bądź kontynuować w trybie indywidualnym. W takim przypadku prosimy o kontakt z biurem.

Korzyści:

Nauka to przyjemność
Nauka może być przyjemnością.

Celem Cyklu "Super Junior" jest wypełnienie luki pomiędzy współczesną wiedzą, a realiami systemu edukacji. Praca Juniorów z trenerami NeuroNova, to zmiana ich miejsca w procesie edukacji. Z biernych słuchaczy przenoszą się do centrum wydarzeń, zgłębiając nowe wyzwania, ucząc się zadawać właściwe pytania i poszukiwać odpowiedzi. Naszym celem jest nie tylko podniesienie sprawności przyswajania informacji, inspiracja do realizacji ciekawych wyzwań, lecz także wzbudzenia pasji dalszego odkrywania fascynującego świata wiedzy i otworzenie tym samym drogi do najlepszych szkół ale przede wszystkim przygotowanie do ciekawego i odpowiedzialnego dorosłego życia.

Nasi młodzi klienci są zadowoleni nie tylko ze względu na zapał i energię, którą wkładamy w ich edukację, ale też troskę, aby każde dziecko miało jak najbardziej intensywny, dopasowany do swojego potencjału, program treningowy.


Gdzie szkolimy:

Informacje szczegółowe są zamieszczone przy każdym z terminów kursów.

Nasze atuty:

  • Wykorzystujemy autorskie testy kompetencyjne;
  • Układamy programy szkoleń dla najbardziej wymagających klientów;
  • Tworzymy przyjazną atmosferę zajęć, promując pytania i twórcze rozwiązywanie wyzwań;
  • Monitorujemy postępy w rozwoju, elastycznie dostosowując poziom treningów;
  • Tworzymy systemy komunikacji z rodzicami, angażując ich w proces rozwoju;
  • Wydajemy certyfikaty ukończenia szkoleń.


wstecz    sprawdź terminy szkoleń


WYSZUKIWARKA KURSÓW

Wpisz tematykę kursu, sprawdź najbliższe terminy i dokonaj rezerwacji:
INNE SZKOLENIA

Zobacz szkolenia otwarte, które także mogą Cię zainteresować:

Koncentracja i trening systematyczności
Kurs szybkiego czytania


 
copyright NeuroNova 2005 - 2019