Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


SUPER JUNIOR

Adresaci szkolenia:

Każdy rodzi się z wyjątkowym potencjałem rozwoju talentów a naszym zadaniem jest pomóc wszystkim ambitnym uczniom je odnaleźć i rozwijać. Cykl "Super Junior" to szkolenia dedykowane wszystkim uzdolnionym uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, którzy chciałyby wykorzystać młody, plastyczny mózg, aby szybko rozwinąć się w naszej akademii dla "Super Juniorów". U nas każdy uczeń jest traktowany indywidualnie. Pomagamy także rodzicom, którzy często aktywnie wspierają dzieci w sprawdzaniu wiedzy i odrabianiu lekcji, aby czynności te przebiegały sprawnie i szybko. Podsumowując, wspieramy proces edukacji szkolnej w formie dodatkowych zajęć z najlepszymi, najbardziej inspirującymi do rozwoju i poszukiwania ciekawych pasji trenerami i jeśli życzą sobie Państwo tego dla własnego dziecka, nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa.

Szkolenia otwarte:

  • Efektywna Nauka to szkolenie dla uczniów w wieku szkolnym, usprawniające przyswajanie wiedzy. Ukierunkowujemy zdolnych uczniów na olimpiady, pokazujemy jak szybko uczyć się do egzaminów, czy rozwijać zdolności językowe. Największy akcent kładziemy na przyśpieszenie czytania ze zrozumieniem, a także ćwiczenia pamięciowe i koncentrację. Uczniowie chętnie przychodzą na nasze szkolenia, bo efektywna nauka jest nauką przyjemną. Uczymy systematycznego podejścia, zbieramy informacje o postępach i pokazujemy jak osiągać ambitne wyzwania. Podstawowy kurs trwa semestr albo 20h w trybie intensywnym i wakacyjnym. W zależności od potrzeb i ambicji ucznia, zajęcia można kontynuować z grupą zaawansowaną.

Szkolenia indywidualne:

Na Państwa życzenie, każde ze szkoleń otwartych możemy rozpocząć bądź kontynuować w trybie indywidualnym. W takim przypadku prosimy o kontakt z biurem.

Korzyści:

Nauka to przyjemność
Nauka może być przyjemnością.

Celem Cyklu "Super Junior" jest wypełnienie luki pomiędzy współczesną wiedzą, a realiami systemu edukacji. Praca Juniorów z trenerami NeuroNova, to zmiana ich miejsca w procesie edukacji. Z biernych słuchaczy przenoszą się do centrum wydarzeń, zgłębiając nowe wyzwania, ucząc się zadawać właściwe pytania i poszukiwać odpowiedzi. Naszym celem jest nie tylko podniesienie sprawności przyswajania informacji, inspiracja do realizacji ciekawych wyzwań, lecz także wzbudzenia pasji dalszego odkrywania fascynującego świata wiedzy i otworzenie tym samym drogi do najlepszych szkół ale przede wszystkim przygotowanie do ciekawego i odpowiedzialnego dorosłego życia.

Nasi młodzi klienci są zadowoleni nie tylko ze względu na zapał i energię, którą wkładamy w ich edukację, ale też troskę, aby każde dziecko miało jak najbardziej intensywny, dopasowany do swojego potencjału, program treningowy.


Gdzie szkolimy:

Informacje szczegółowe są zamieszczone przy każdym z terminów kursów.

Nasze atuty:

  • Wykorzystujemy autorskie testy kompetencyjne;
  • Układamy programy szkoleń dla najbardziej wymagających klientów;
  • Tworzymy przyjazną atmosferę zajęć, promując pytania i twórcze rozwiązywanie wyzwań;
  • Monitorujemy postępy w rozwoju, elastycznie dostosowując poziom treningów;
  • Tworzymy systemy komunikacji z rodzicami, angażując ich w proces rozwoju;
  • Wydajemy certyfikaty ukończenia szkoleń.


wstecz    sprawdź terminy szkoleń


WYSZUKIWARKA KURSÓW

Wpisz tematykę kursu, sprawdź najbliższe terminy i dokonaj rezerwacji:
INNE SZKOLENIA

Zobacz szkolenia otwarte, które także mogą Cię zainteresować:

Koncentracja i trening systematyczności
Kurs szybkiego czytania


 
copyright NeuroNova 2005 - 2021