Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


SZYBKIE CZYTANIE

Nasi klienci:

1. Statystyczny Polak
przeczyta tyle przez
najbliższe 20 lat
Program kursu szybkiego czytania został opracowany pod kątem ludzi, którzy na co dzień muszą dużo czytać, a nie ukończyli dotychczas podobnych kursów, przeczytali interesującą książkę na temat szybkiego czytania, bądź mają na ten temat jedynie wiedzę teoretyczną.

Średnia prędkość czytania dla osób przed kursem szybkiego czytania waha się w granicach 170 - 370 słów na minutę i to właśnie dla tych z Państwa, przede wszystkim, przygotowaliśmy kurs szybkiego czytania, który pozwoli Państwu czytać swobodnie z prędkościami kilkukrotnie szybszymi. Naszym klientom, którzy ukończyli dowolny kurs szybkiego czytania, a chcieliby nadal rozwijać swoje umiejętności, polecamy skorzystać z naszej propozycji szkoleń indywidualnych.

Nasze kursy szybkiego czytania cieszą się największą popularnością wśród studentów, jednak coraz częściej umiejętnścią tą są zainteresowani pracownicy działów handlowych, sprzedawcy, dyrektorzy finansowi i oczywiście prawnicy.

Korzyści:

2. Statystyczny Polak
mógłby czytać więcej,
albo...
Uczestnicy naszych kursów szybkiego czytania już po pierwszych 2 godzinach szkolenia uświadamiają sobie, iż mogą czytać z prędkością o 100% większą niż dotychczas. W praktyce oznacza to skrócenie czasu potrzebnego na przeczytanie tego samego materiału o połowę. A to dopiero początek!

Ponieważ nieustannie pracujemy nad poprawą pamięci, równolegle z prędkością czytania będą poprawiały się także Państwa zdolności wykorzystywania przeczytanych informacji.

Dodatkowo poznają Państwo swój indywidualny styl uczenia się, a także dowiedzą się wszystkiego o przygotowaniu efektywnego miejsca pracy, które nie tylko pomoże Państwu czytać jeszcze szybciej, lecz także bardziej komfortowo.

Naszym celem jest zaznajomienie Państwa ze wszystkimi technikami szybkiego czytania, który pozwala wykorzystywać je w codziennym życiu. Oczywiście bicie kolejnych rekordów prędkości nie jest naszym jedynym celem i w trakcie nauki zorientują się Państwo, że szybszemu czytaniu towarzyszy wzrost stopnia rozumienia czytanego tekstu. Nasi kursanci nie czują presji związanej ze zbyt wysokimi oczekiwaniami, ponieważ każdy z nich realizuje program według indywidualnego planu. Oczywiście ze względu na własny wkład pracy, systematyczność i cechy indywidualne, większość naszych kursantów osiąga prędkości, które pozwalają na spokojne zakwalifikowanie się do finałów Mistrzostw Polski w Szybkim Czytaniu.

3. Statystyczny Polak
mógłby czytając szybciej
oszczędzić dużo czasu.

Metoda:

Praktyka. Szkolenie nastawione jest na praktyczne wykorzystanie pozyskiwanych umiejętności. Uczestnicy zachęcani są zatem do zadawania pytań, angażowania się w dyskusje i wspólne ćwiczenia. Rolą prowadzącego zajęcia jest wymodelowanie struktury szkolenia w taki sposób, aby 20% jego czasu było poświęcane na prezentowanie ram teoretycznych, a 80% na praktyczne treningi uczestników.

Praca zespołowa. W ten sposób szkolenie pozwala uczestnikom nie tylko przyswoić ciekawą wiedzę, lecz także ma charakter integracyjny. Uczestnicy mogą wymieniać poglądy i lepiej się poznawać, a wzajemna rywalizacja wzmacnia motywację do prześcigania się w ustanawianiu kolejnych rekordów.

Indywidualizm. Wykorzystując doświadczenia z coachingu, w trakcie zajęć tworzymy atmosferę, w której każdy z uczestników szkolenia będzie miał okazję podzielić się z trenerem indywidualnymi przemyśleniami. Zadaniem naszego trenera jest zawsze praca blisko ludzi uwzględniająca ich indywidualne potrzeby oraz predyspozycje.

Program kursu:

Poniżej znajduje się skrócona lista najważniejszych zagadnień, z którymi będą Państwo wielokrotnie spotykać się na naszym treningu szybkiego czytania:

ROZWIŃ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Gdzie szkolimy:

Informacje szczegółowe są zamieszczone przy każdym z terminów kursów.

Nasze atuty:

  • Praktyczny zestaw ćwiczeń, ograniczający teorię do niezbędnego minimum na każdym etapie szkolenia.
  • Wszechstronne przygotowanie do pracy z książkami, gazetami oraz Internetem;
  • Najwyższa jakość szkolenia wynikająca z wieloletnich doświadczeń i prowadzonych autorskich badań nad szybkim czytaniem;
  • Indywidualna opieka profesjonalnego trenera, gotowego do pomocy przy każdym, nawet najtrudniejszym materiale czytelniczym;
  • Regularne sprawdzanie postępów oraz wyznaczanie kolejnych celów;
  • Program pozwalający na kilkukrotne zwiększenie prędkości czytania;
  • Wsparcie w nauce autorskimi programami on-line, przygotowanymi przez naszych ekspertów.


wstecz    sprawdź terminy szkoleń


WYSZUKIWARKA KURSÓW

Wpisz tematykę kursu, sprawdź najbliższe terminy i dokonaj rezerwacji:
TESTY ON-LINE

Sprawdź swoją szybkość!

Sam sprawdź jak szybko czytasz w naszym teście on-line.

testy on-lineFAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj sie z odpowiedziami na pytania, które najczęściej zadają uczestnicy kursów.

zobacz szczegóły

INNE SZKOLENIA

Zobacz szkolenia otwarte, które także mogą Cię zainteresować:

Trening pamięci
Superjunior 
copyright NeuroNova 2005 - 2021