Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


TECHNIKI PAMIĘCIOWE


Nasi klienci:

Czy można uczyć się kilka razy szybciej? Można, jeśli ma się dobrą technikę. Kurs technik pamięciowych to szkolenie dla każdego, bez względu na wiek i początkowe umiejętności, kto chce szybko uczyć się i efektywnie zapamiętywać dowolne informacje, nie tylko pod kątem szybkiego zaliczania testów i egzaminów, ale także wielu codziennych spraw. Dzięki angażującym ćwiczeniom i indywidualnemu podejściu naszych ekspertów, szkolimy ambitnych uczniów, studentów, osoby przygotowujące się do kursów MBA oraz podejmujące naukę nowego języka. Z naszych doświadczeń korzystają też najlepsi trenerzy, szkoleniowcy, pedagodzy i psycholodzy. Wszechstronne podejście do tematu pamięci gwarantuje, że każdy znajdzie techniki pomocne w codziennym życiu. Dzięki najbardziej wymagającym intelektualnie ćwiczeniom pamięciowym każdy może poznać swoje ograniczenia i nauczyć się je przesuwać. Na zajęciach pamięciowych mamy też wiele aktywnych osób, które nie mają zbyt wiele czasu, a chciałyby efektywnie wykorzystać czas wolny do dodatkowego rozwoju.
1. Przestań ginąć w kartkach

Korzyści:

Naszym podstawowym celem na kursie technik pamięciowych jest uświadomienie Państwu jak dalece doskonały jest ludzki mózg i jak fantastyczne drzemią w nim możliwości do rozwoju, do pozyskiwania i zapamiętywania nowych informacji. Dlaczego zatem na co dzień nie obserwujemy u siebie przejawów tego geniuszu?

Ponieważ na co dzień wykorzystujemy zaledwie niewielką część naturalnych możliwości naszego mózgu.


Dzięki naszemu treningowi pamięci nauczą się Państwo:
 • Jak przyspieszać naukę i otrzymywać lepsze wyniki na egzaminach;
 • Jak efektywnie notować i wykorzystywać tą wiedzę w praktyce;
 • Jak poprawić koncentrację i przypominać sobie trudne odpowiedzi;
 • Jak zwiększyć efektywność pamięci, dzięki wcześniejszej wiedzy;
 • Jak usiąść przed grubą książką i polubić naukę;
 • Jak trenować pamięć w codziennych sytuacjach;
 • Jak dobrze się bawić mieć przy tym mądrą głowę.
2. Przygotowuj świetne prezentacje


Na szczęście nasza wiedza na temat ludzkiej pamięci i procesu zapamiętywania, jest już na tyle precyzyjna, że najdalej po pierwszej godzinie szkolenia będą Państwo w stanie mówić o prawdziwej rewolucji w zapamiętywaniu informacji, a to dopiero początek!

Nasz umysł uczy się tym sprawniej im więcej już wie, dlatego opanowując dobre sposoby uczenia się, możesz uczyć się coraz szybciej!

Metoda:

Praktyka. Szkolenie kładzie główny nacisk na praktyczne wykorzystanie pozyskiwanych umiejętności. Uczestnicy zachęcani są zatem do zadawania pytań, angażowania się w dyskusje i wspólne ćwiczenia. Rolą prowadzącego zajęcia jest wymodelowanie struktury szkolenia w taki sposób aby 20% jego czasu było poświęcane na prezentowanie ram teoretycznych, a 80% było poświęcone na praktyczne treningi uczestników.

3. Rozwijaj cały mózg.

Praca zespołowa. W ten sposób szkolenie pozwala uczestnikom nie tylko przyswoić ciekawą wiedzę, ale ma także charakter integracyjny. Grupa ma okazję do wymiany poglądów, uczestnicy lepiej poznają się nawzajem a wzajemna rywalizacja wzmacnia motywację do prześcigania się w ustanawianiu kolejnych rekordów.

Indywidualizm. Wykorzystując doświadczenia z coachingu, w trakcie zajęć tworzymy atmosferę, w której każdy z uczestników szkolenia, będzie miał okazję podzielić się z trenerem indywidualnymi przemyśleniami. Zadaniem naszego trenera jest zawsze praca blisko ludzi uwzględniająca ich indywidualne potrzeby oraz predyspozycje.

Program kursu:

Poniżej znajduje się skrócona lista najważniejszych zagadnień, z którymi będą Państwo wielokrotnie spotykać się na naszym treningu pamięci:

ROZWIŃ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Gdzie szkolimy:

Informacje szczegółowe, są zamieszczone przy każdym z terminów kursów >>.

Nasze atuty:

 • Każdy kurs to przynajmniej 80% praktycznych ćwiczeń poświęconych na zapamiętywanie przy pomocy nowych technik;
 • Każdy uczestnik uzyskuje indywidualne wsparcie w postaci nowych testów i analiz dotychczasowych wyników, przeprowadzanych przez trenera;
 • Nasi doświadczeni trenerzy wiedzą jak umożliwić maksymalny poziom rozwoju każdego z uczestników szkoleń, aby mógł pracować w swoim optymalnym tempie;
 • Zajęcia prowadzone przez ekspertów z danej dziedziny umożliwiają, swobodne zadawanie pytań i wyjaśnią wszystkie wątpliwości;
 • Każdy z uczestników może liczyć na wsparcie trenera także po ukończeniu zajęć, dzięki czemu łatwiej podejmować się trudniejszych wyzwań;


wstecz     terminy szkoleń >>


WYSZUKIWARKA KURSÓW

Wpisz tematykę kursu, sprawdź najbliższe terminy i dokonaj rezerwacji:
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj sie z odpowiedziami na pytania, które najczęściej zadają ludzie przed zapisaniem się na szkolenie.

zobacz szczegóły

INNE SZKOLENIA

Zobacz szkolenia otwarte, które także mogą Cię zainteresować:

Kurs Szybkiego Czytania
SMART


 
copyright NeuroNova 2005 - 2021