Odkryj potęgę
            umysłu

Login:
Hasło:


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy po ukończeniu kursu będę potrzebował dodatkowych lekcji?

Nasze szkolenia technik pamięciowych są kompleksowe. Na zajęciach uczestnicy uczą się efektywnego wykorzystania swojej pamięci w codziennym życiu, co oznacza, iż nasi trenerzy opowiadają nie tylko o narzędziach, ale wychodzą na przeciw konkretnym potrzebom grupy. Zastosowanie poznawanych metod zapamiętywania jest bardzo uniwersalne. Dla tych osób, które ukończyły szkolenie i odczuwają potrzebę przygotowania się do specjalnych wyzwań, bądź chcą uaktualnić wiedzę, przygotowaliśmy ofertę szkoleń indywidualnych.

W której z dziedzin techniki pamięciowe mają większe zastosowanie: humanistycznej czy ścisłej?

Zawsze w tej, którą w większym stopniu przyswajają osoby uczestniczące w szkoleniu, ponieważ techniki poznawane na kursach są bardzo uniwersalnymi narzędziami.

Ile w trakcie zajęć jest teorii a jak dużo praktyki?

Stosunek praktyki do teorii na kursach technik pamięciowych możemy określić jak 8:2. Największy akcent kładziemy zatem na część praktyczną. Oczywiście słuchaczy zapoznajemy zawsze z podstawowymi informacjami teoretycznymi, aby mogli zrozumieć na czym polega efektywność poznawanych technik i kontynuować postępy w rozwoju pamięci po zakończeniu szkolenia.

Czy miejsce, w którym odbywa się kurs "Techniki pamięciowe" jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim?

Wejście i poruszanie się po ośrodku na Świętokrzyskiej 18 przebiega jak najbardziej swobodnie. Niestety węzeł sanitarny jest wyposażony w klasyczne toalety i korzystanie z nich może stanowić pewien dyskomfort. W takich przpadkach prosimy o kontakt z biurem, aby zastanowić się wspólnie nad możliwością przeprowadzenia szkolenia indywidualnego.

sprawdź terminy szkoleń


ZAPISZ SIĘ

Sprawdź wolne terminy, ceny, wybierz odpowiedni kurs i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

zapisy na kursy

INNE SZKOLENIA

Zobacz szkolenia otwarte, które także mogą Cię zainteresować:

1. Szybkie czytanie
2. SMART
3. Rozwój dziecka

Pełna lista szkoleń otwartych

TRENERZY

Dowiedz się więcej o ludziach, z którymi spotkasz się na naszych szkoleniach.

zobacz szczegóły


 
copyright NeuroNova 2005 - 2021