Login:
Hasło:


Trening Online

1/5 następna strona

Szybkie czytanie

Ćwiczenia z szybkiego czytania pomogą Ci przyspieszyć pracę, bądź naukę poprzez przyspieszenie tempa czytania i przyswajania informacji. Zdobywanie informacji może być czystą przyjemnością jeśli robisz to szybko i efektywnie a tego właśnie pragniemy Cię nauczyć. Przygotowane ćwiczenia pomagają pokonać trzy ograniczenia, które spowalniają tempo czytania do około 200 słów na minutę.

Pole widzenia

Poszerzanie pola widzenia to umiejętność jednoczesnego spoglądania na kilka porcji informacji jednocześnie. Może wydać się to na pierwszy rzut oka dosyć trudne, ale kiedy już dzisiaj z kilku, kilkunastu liter składasz od razu cały wyraz, wydaje się to czymś zupełnie naturalnym. Dobra wiadomość jest taka, że możesz tą umiejętność dalej rozwijać, a naszym celem jest pomóc Ci w tym rozwoju.

Fonetyzacja czytanego tekstu

Powtarzanie w myślach "słowo w słowo" wszystkiego tego, co widzisz ogranicza tempo czytania do prędkości z jaką prowadzisz swobodne konwersacje, jednocześnie bardzo negatywnie odbijając się na stopniu jego zrozumienia. Tempo to można znacznie przyspieszyć, ponieważ wraz ze wzrostem znajomości języka, możesz nauczyć się szybciej i bardziej dogłębnie przetwarzać informacje.

Regresja podczas czytania

Eliminując przyzwyczajenia oka do ciągłych powrotów, do już raz przeczytanego tekstu, poprawiasz nie tylko szybkość czytania i koncentrację na tekście, ale także zwiększasz pewność siebie, co jest pomocne gdy Twoim zadaniem jest jego późniejsze praktyczne zastosowanie. Każde z ćwiczeń z szybkiego czytania pozwala Ci rozwinąć inne umiejętności. A codzienny trening przynosi o wiele więcej korzyści, niż nawet najlepiej napisana książka o szybkim czytaniu. Trenując szybkie czytanie w naszych kursach on-line nabywasz bowiem praktycznych umiejętności. Praktyczny trening czytania to klucz do sukcesu. Przekonaj się już dzisiaj, dlaczego nasz trening wybierają setki ludzi, którym zależy na szybkim rozwoju.     Screen z programu do szybkiego czytania.


1/5 następna strona

 
copyright NeuroNova 2005 - 2021