Login:
Hasło:


Trening Online

poprzednia strona 3/5 następna strona

Refleks

W tym dziale wyodrębniliśmy zadania stymulujące w szczególności lewą półkulę do sprawnego wykorzystywania dostępnych informacji. Dlatego poza szybkością i spostrzgawczością wykazujesz się w nich także zdolnością analitycznego myślenia. Ćwiczenia na spostrzegawczość stymulują lewą półkulę, bez względu na wiek i kierunek zainteresowań. Z pewnością trafisz tu też na zadania, które pomogą Ci lepiej wykorzystywać pamięć epizodyczną (0,5 sek.)

Lewa półkula

Bardziej analityczna część naszego umysłu odpowiedzialna za przetwarzanie informacji liczbowych, logicznych a także wnioskowanie i posługiwanie się językiem.

Prawa półkula

Trening prawej półkuli możesz rozpocząć od ćwiczeń pamięciowych, rozwijających wyobraźnię i zaawansowane metody wizualizacji.

Szybkie podejmowanie decyzji

Tutaj odczujesz zawrotną prędkość podejmowania decyzji. W przypadku gdy osiągniesz pełną sprawność będzie to około 120 trafnych decyzji na minutę. Przy takiej prędkości można poczuć każdy z trybików skomplikowanej maszynerii naszego umysłu.

Za każdym razem, gdy masz zamiar rozgrzać się, albo przygotować do ważnego wyzwania, rozpocznij od szybkiego treningu refleksu, który znacznie przyspieszy tempo Twojej późniejszej pracy. Zmierz się z innymi uczestnikami aby sprawdzić jak duży masz dzisiaj potencjał.


     Screen z progarmu "Suma".


poprzednia strona 3/5 następna strona

 
copyright NeuroNova 2005 - 2019